Bu optik illüzyon sosyal medyada çok konuşuldu

Son dönemde sosyal medyada paylaşım rekorları kıran optik illüzyon testleri, bir görenin bir daha bakmasına sebep oluyor.

Optik illüzyonlar sizin hakkınızda çok şey belirleyebilir. Bazıları kişilik özelliklerinizi de ortaya çıkarabilirken, diğerleri sizin nasıl bir insan olduğunuzu gösterebilir.

İçerik üreticisi Mia Yilin tarafından TikTok’ta paylaşılan bu görsel ise, her zaman istediğinizi elde etmeye kararlı olup olmadığınızı veya barışçıl biri olup olmadığınızı söyleyebilir.

Şimdiye dek 95.000’den fazla görüntülenen görselde, hem kurt başı hem de kurt bacağı var, hangisini önce gördüğünüze bağlı olarak, kişiliğinizin ardındaki gerçek ortaya çıkabilir.

Mia, illüzyonun hangi anlamlara geldiğini TikTok hesabından açıkladı…

BAŞI MI BACAĞI MI?

Mia, “İlk önce kurdun kafasını gördüyseniz, o zaman kararlılık sizin göbek adınızdır. Bir şeye bir kez karar verdiniz mi, durmak yok. Yerinizde durmaktan ve size yanlış davrandıklarında insanlara söylemekten asla korkmuyorsunuz” dedi.

Ayağınızı yere basmakta iyi olsanız da değişime uyum sağlamada o kadar iyi olmadığınızı ekledi.

Ardından Mia, önce kurdun bacağını gördüyseniz, nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu ortaya çıkardı.

Mia, “İlk önce kurdun bacağını gördüyseniz, o zaman her zaman uyum için çabalayan ve çatışmaları çözen bir barış koruyucususunuz. Önce bacağı fark edenlerin “birinci sınıf” iletişim becerilerine sahip olduğunu kaydetti.

“Zor durumları zeka ve soğukkanlılıkla idare ediyorsunuz. Ama aynı zamanda, doğrudan yüzleşmekten çekiniyorsunuz ve gereksiz dramaya karışmaktan nefret ediyorsunuz”. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x