Fatih Altaylı’dan Kılıçdaroğlu’na: Açıklamayan şerefsizdir

Fatih Altaylı, Kemal Kılıçdaroğlu’na ithafen kaleme aldığı yazısında, “Sayın Kılıçdaroğlu, seçim öncesinde de, seçimden sonra size yönelik eleştiriler başladığında da, sürekli tekrarladığınız bir iddianız, bir ithamınız vardı” dedi.

Altaylı, şöyle devam etti:

“‘Bazı gazetecilerin Beşli Çete dediğiniz müteahhit grubundan para ve avanta aldığını, bu nedenle size karşı çıktığını, muhalif görünümlü kimi gazete ve gazetecilerin iktidarla işbirliği içinde olarak organize biçimde sizi eleştirdiğini’ iddia ettiniz. Parti koridorlarında, ‘Dekontlar havalarda uçuşuyor’ diyordunuz.

O günlerde bu dekontların havalarda uçuştuğu iddianıza inanıp, suçlamalar yapan bazı gazeteciler de daha sonra bu dekontlardan pay almakla suçlandı.

Sayın Kılıçdaroğlu, Kemal Bey… Sürekli tekrarladığınız bu iddianızın somut bilgilere dayandığını zannediyorum, en azından umuyorum. Bu isimleri toplumla paylaşmaya mecbursunuz. Böyle satılmış ve satılık gazeteciler var ise bunları bilmek toplumun hakkı. Bu isimleri açıklayın. Herkesi töhmet altında bırakma hakkınız yok. Açıklamayan şerefsizdir!”

İLGİLİ HABERLER

Kılıçdaroğlu beslemesi gazetecileri de açıklamalı… Adaylığı için kimler psikolojik harp yürüttü… 367 milyon nereye harcandı

Kılıçdaroğlu’na sesleniyoruz: Açıklayın artık bu gazetecileri

Para alan gazeteciler iddiası büyüyor : 28 Mayıs ile 29 Mayıs arasında ne değişti

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x