Berat Albayrak Galata’da Ortaya Çıktı!

Temmuz 2018 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilen damat Berat Albayrak, 2020 yılında bir Instagram paylaşımıyla istifasını duyurmuştu. İstifasının ardından ‘inzivaya’ çekildiği ileri sürülen Berat Albayrak, uzun zaman sonra bugün Galata’da görüntülendi.

Sabah namazından sonra ‘Şehitlerimize rahmet, Filistin’e destek, İsrail’e lanet’ adı verilen yürüyüş için Galata Köprüsü’nde bir araya gelen 250 bin kişi arasında Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak da vardı.

Sabah’ta yer alan habere göre, Berat Albayrak, “Yeni yılın ilk sabahı saat 08.30’da Mehmetçiklerimizin ve Gazze’deki şehitlerimizin acısını paylaşmak ve bu zulme karşı dik duruşumuzu tüm dünyaya göstermek için hepinizi Galata Köprüsü’ne davet ediyoruz.

Sevgili gençler, kıymetli aileler bir yanda vatan müdaafası için sınır ötesinde mücadele ederken şehit düşen Mehmetçiklerimizin acısının hüznünü yaşıyoruz. Diğer yanda yaklaşık 3 aydır insanlık tarihinde benzerine az rastlanan bir soykırımı adeta canlı yayın ekranlarında takip ediyoruz” demişti.

Albayrak, Galata’da görüntülendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x