Bir Takipçisinin Yorumuna Cevap Veren Atakan Işıktutan, İrem Derici’ye Gönderme mi Yaptı?

Açıklamaları ve özel hayatı ile magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici, Atakan Işıktutan ile doludizgin bir aşk yaşıyordu biliyorsunuz ki. Geçtiğimiz aylarda ani bir kararla ayrılan çift, kısa sürede kendi yollarına gitti. Atakan Işıktutan, paylaştığı gönderide bir takipçisinin yorumuna sitemkâr bir cevap verince ortalık karıştı. 

İşte detaylar ?

İrem Derici ve Atakan Işıktutan çifti bundan birkaç ay öncesine kadar doludizgin bir aşk yaşıyordu biliyorsunuz ki.

Birlikte görmeyi çok sevdiğimiz romantik çift, geçtiğimiz aylarda ani bir şekilde ayrılma kararı alınca hepimiz şok olmuştuk.

İrem Derici, bu ani ayrılığın sebebini yoğun tempo, yorgunluk ve zaman ayıramama olarak açıklamıştı. Atakan Işıktutan da aynı açıklamayı paylaşarak ona katıldığını belirtmişti.

Biz “Şahane gidiyor!” dediğimiz bir aşkın daha sonuna gelindiği için üzülürken İrem Derici yönetmen Gökhan Fırat’la yeni bir aşka yelken açtı.

İrem Derici’nin ardından eski sevgilisi Atakan Işıktutan’ın da Menajer Bosna Altın ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti hatırlarsanız.

Bu ayrılığın üzerine sessiz kalmayı tercih eden Işıktutan, geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin yorumuna verdiği cevapla kafaları karıştırdı.

Takipçisinin “Aşk var kimle?” yorumuna sitemkâr bir cevap veren Atakan Işıktutan’ın cevabı İrem Derici’ye gönderme mi yapıyor? dedirtti ?

Atakan Işıktutan’ın bu manidar cevabı akıllara İrem Derici’nin ayrılık açıklamasını getirdi.

Sizce Atakan Işıktutan, takipçisine verdiği cevapla İrem Derici’ye gönderme yaptı mı? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x